Ayosnet Altın Damla

Ayosnet, tüm ürünlerini ve ürün içeriklerini  Ayosnet Kataloğunda yayınlamaktadır. Yeni ürünler eklendikçe Ayosnet Kataloğu yenilenmektedir. Ayosnet Kataloğunu ürün siparişi verirken de satın alabilirsiniz.

PROMOSYON
Ayosnet Temsilcisi olarak Üye Olduğunuzda yapmış olduğunuz alışveriş tutarına göre belirlenen bayilik seviyenize göre yeniden siparişte %10-%30 oranında indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz. Ayosnet bayisi olarak bu ürünleri perakende satarak %30’a kadar kâr yapabilirsiniz.

Ayosnet Kataloğu’nda hangi ürün grupları yer alıyor?

Genel Olarak Ayosnet Ürün Kategorileri Şunlardır;

  • İç Beslenme Ürünleri
  • Beslenmeye Destek Ürünler
  • Gıda Takviyeleri
  • Kişisel Bakım Ürünleri
  • Güzellik Ürünleri
  • Kozmetik
  • El ve Yüz Kremleri
  • Temizlik Ürünleri
  • Transdermal Teknoloji

Ayosnet ürünleri nasıl etki eder?

Temizlikte kullanılan sıradan ürünler içerdikleri yüksek kimyasallar nedeniyle hem kullanıcıların ciltlerinde tahrişlere neden olmakta, hem de atık sularla çevreyi ve doğayı kirletmektedir. Bu kimyasalların zararları bazen geriye dönüşü mümkün olmayan kronik sağlık sorunlarına da neden olabilmektedir.

Ayosnet Ürünleri Bu Zararlı Maddeleri İçerir mi?

Ayosnet ürünleri Katalog ile duyurulan ve temizlik ürünlerinde zararlı kimyasallar içermediği gibi aynı zamanda ihtiva ettiği doğal hammaddeler ile kullanıcıların ciltlerini koruyarak bakım yapmakta, aynı zamanda su atıkları da çevreyi ve doğayı kirletmemektedir.

Ayosnet Kullananlar Memnun mu?

Ayosnet Ürünleri kullanıcılarından çok olumlu geri bildirimler gelmektedir. Ayosnet kullananlar bu memnuniyetlerini çevresindekilere, tanıdıklarına eş dost ve akrabalarına iletmektedirler. Bu şekilde memnun müşteri ve kullanıcı sayısı artmakta ve Ayosnet Ürünleri daha geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlamaktadır.

Ayosnet Kullananlar Neler Dediler?

Ayosnet ürünlerini kullananlar, bu kadar etkili ve kaliteli ürünlerin uygun fiyatlarla sunulmasından da çok memnun olmaktadırlar. Çünkü Ayosnet ürün fiyatları piyasada bulunan benzer ürünlerle mukayese edildiğinde çok uygundur. Özellikle yurt dışından ithal edilen birçok benzer ürün çok daha yüksek fiyatlarda alıcı bulmaktadır. Yerel ham madde kullanılması ve tamimiyle yerli sermaye ile kurulmuş ve üretimin yurt içinde yapılmasından dolayı bu eşsiz ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilme imkânı her geçen gün Ayosnet müşteri sayısını artırmaktadır.

Neden Ayosnet Ürünleri?

Ayosnet ürünleri Bilimsel Danışma Kurulu kontrolündeki tamamiyle yerli Mühendislerin uzun süren AR-GE çalışmaları sonucu üretilmektedir. Tamamen doğal ve etkili hammaddelerin çok özenli bileşimi olarak üretilen Ayosnet Ürünleri vücudun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin tam alınamaması nedeniyle bozulan metabolizmayı beslenmeye destek ürünleriyle düzenlemeye yardım etmektedir.

Tüm Ayosnet ürünlerinin bulunduğu Ayosnet Kataloğuna ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak
Başa dön tuşu