Ayosnet Kazanç Fırsatları

Ayosnet Nasıl Kazandırıyor

Ayosnet üyesi olduğunuzda tüm ürünleri indirimli olarak alarak aile bütçenize katkı sağlarsınız. Bu ürünleri Ayosnet’in size sunduğu E-Ticaret siteniz üzerinde yada çevrenizdekilere perakende fiyatı üzerinden satarak perakende gelirler elde edebilirsiniz.

Ayosnet ile sürekli ve pasif gelirler kazanmak için kendi bayilik ağınızı kurmalısınız. Kendi ekibinize kaydedeceğiniz yeni müşterilerin alışverişlerinden komisyonlar kazanırsınız.

İndirimli Alışveriş İçin Tıklayın

Bayilik grubunuzda yapılan alışverişlerde oluşan puan değerleri üzerinden Kariyer ve Komisyonlar kazanırsınız.

  • Komisyon Alışveriş Puanı (CV)
    Grubunuzdaki alışverişlerin Komisyon Puan Değeri
  • Kariyer Alışveriş Puanı (PV)
    Yapılan alışverişlerin Kariyer Puan Değeri

Puan Değeri Nedir?

Her ürünün bir Komisyon Puan Değeri (CV) ve Kariyer Puan Değeri (PV) bulunmaktadır.

Komisyonlarınız ürün fiyatından değil, ürünün Komisyon Puan Değeri üzerinden hesaplanır. Komisyon Puan Değeri ‘CV‘ olarak kısaltılır. Ay sonunda kısa kolunuzda biriken puana göre eşleşme komisyonu kazanırsınız, artan puanlar silinmez yeni aya devreder.

Ayosnet’nin puan kullanmasının nedeni, dünya çapında online alışverişe açık olması ve çeşitli para birimlerini kullanan herkesi komisyon hesaplamak için tek bir sistem altında toplamasıdır.

Kariyer Puan Değeri (CV) Nedir?

Ayosnet üyelerinizin alışverişlerde kazandığı kariyer puanların toplamıdır. Kariyer puanları asla silinmez. sürekli artarak sizi yeni Kariyerlere ve artan kazançlara taşır.

Puanlar Nasıl Birikiyor?

Alt grubunuzdaki herhangi biri tarafından satın alınan her ürünün Puan Değeri, onların üzerindeki herkese otomatik olarak aktarılır.

İnsanları Ayosnet’e yönlendirdikçe, alt grubunuz büyüyecektir. Altındaki kişiler de kendi referanslarını ekleyebildiğinden, alt grubunuz hızla oldukça büyüyecektir.

Kısa Kolunuz Nedir?

Ayosnet bayi ağınızı sadece 2 kişi ile başlatırsınız. Sağ ve Sol Kolunuz olarak kaydettiğiniz bu kişilerin altına da yeni üyeleri kaydedebilirsiniz. Bu şekilde katlanarak büyüyen Bayi Ağınızı inşa edersiniz.

Her kolunuzun altında yapılan alışverişlerin Toplam Puan Değeri (CV) birikmeye başlar. Daha az puan bulunan kolunuz Kısa Kolunuz olarak isimlendirilir. Eşleşme Komisyonları bu Puan Değerine (CV) göre hesaplanır.

Ayosnet ile en başarılı olan kişiler, insanları hangi kolun altına koyacaklarını dikkatlice planlarlar. Doğru bir grup yapısı kazancınızı ve kariyerinizi etkiler.

Her ay sonunda alt ekibinizde biriken puanlar üzerinden hesaplanan komisyon geliriniz, takip eden ay içinde banka hesabınıza aktarılır.

Ayosnet Kazançları temel olarak 7 başlık altında size gelir akışı sağlar.

Lütfen Ayosnet kazançları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin!

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu