Ayosnet Kazanç Fırsatları

Ayosnet Altın Damla

Ayosnet Kazanç Planı Nasıldır?

Türkiye’nin en çok kazandıran  firması olarak, kazanç planımızı, bağımsız ve özgür temsilcilerimizi hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladık.

Ayosnet’de sevdiğiniz ürünleri satın alırken %30’a varan oranda tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden yüksek Komisyonlar kazanırsınız.

İndirimli Alışveriş İçin Tıklayın

Ayosnet doğrudan satış sektöründe distribütör odaklı muhteşem bir kazanç planı ortaya koymaktadır.
Ayosnet Kazanç Fırsatı temel olarak 3 şekilde değerlendirilebilir.

  • Aktif Kazançlar
  • Pasif Gelirler
  • Kariyer Ödülleri

Ayosnet Aktif Kazançlar

1. Sıcak Satış Kârı:

Ayosnet ürünlerini çevrenizdeki tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza, müşterilerinize satarak, %30 oranında perakende satış kârı elde edebilirsiniz.

2. E-Ticaret Yoluyla Satış:

Ayosnet, tüm Distribütörlerine özel e-ticaret sitesi tahsis etmektedir. Bu site üzerinden yapılan online alışverişleri Ayosnet organize eder, sipariş, paketleme, kargolama, tahsilat, garanti vb. tüm işlemleri halleder, satış kârını da perakende satış geliri olarak sizin hesabınıza aktarır.

Ayosnet Pasif Gelirler

Ayosnet binary (ikili kol) sistemi kullanmaktadır. Sağ ve Sol kol olarak sadece iki kişi ile ekibinizi kurmaya başlayabilirsiniz

İşinizi ve kazancınızı büyütmek için, doğrudan satışın kaldıraç etkisi sunan modeli ile, ürünleri ve işi tanıdıklarınıza tavsiye ederek Ayosnet müşterisi yada ekip lideri olmasını sağlayarak bir dağıtım kanalı kurabilirsiniz.

Dağıtım kanalınızda; sizin referansınızla kaydolan Distribütörler ile bunların referansı ile kaydolan yeni üyeleriniz olur. Ürün kullanımı ve tavsiye ile sürekli ve katlanarak büyüyen dağıtım kanalınızın kampanya dönemleri içerisindeki alışverişlerden primler kazanırsınız.

Ayosnet iş ve kazanç fırsatının en önemli ve büyük gelir kısmını pasif gelirler oluşturmaktadır. Pasif gelir kazanma ile ilgili olarak Pasif Gelir Nedir isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayosnet Komisyonları Nelerdir?

Referans Primi

Kendi dağıtım kanalınızı kurmak için alt ekibinize yeni yaptığınız kayıtların üyelik paketlerinden Referans Primi kazanırsınız

Eşleşme Primi

Kayıt Referans Primine ilave olarak kampanya dönemi sonunda size bağlı tüm derinlikteki üyelerinizin yapmış olduğu alışverişlerden kazanıla puana göre kısakol cirosu üzerinden eşleşme primi alırsınız. Her iki kolunuzu dengede tutarak maksimum prim kazanabilirsiniz.

Maching (Derinlik) Primi

Alt ekibinizde oluşan cirolardan 6 derinliğe kadar derinlik bonusu kazanırsınız. Kariyeriniz yükseldikçe derinlik prim oranınız da artar.

Kariyer Ödülleri

AYOSNET kariyelerinizi yüksek kariyer primleri ile ödüllendirir. Toplamda 87.500 TL kariyer ödülü kazanabilirsiniz.

Ofis Desteği

AYOSNET işinizi büyütmede destek olmak için bulunduğunuz şehirde 30.000 TL ciro oluşması halinde ofisinize aylık 1.000 TL ofis desteği verir.

Türkiye Cirosu Primi

Tüm Ayosnet Cirosunun %1’i Başkanlık kariyerine ulaşanlar arasında Türkiye Cirosu primi olarak dağıtılır.

Teşvikler & Hediyeler

Her kampanya döneminde birbirinden güzel hediyeler, teşvikler ve fırsatlar seni bekliyor. Temsilcisine en çok kazandıran firma AYOSNET’in hediye ve teşviklerine bayılacaksın!

Eğitim, Seminer ve Tatiller

Ayosnet sizin kariyer ve başarılarınızı Yurtiçi ve Yurtdışı tatiller, eğitimler ve gelişim programları ile destekler. Ayosnet ile Tüm dünyayı gezebilirsiniz. Yeni yerler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yurtdışı ekiplerinizi yönetebilir ve global sponsorluğu keyfini çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Ayosnet, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Ayosnet sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki tatile kavuşma fırsatı sunar.

Siz de Aysnet ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Ayosnet ile hayatınızı değiştirmek için bugün başlayın.

Hemen Ayosnet Temsilcisi Olun

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu