Ayosnet Kullanıcı Yorumları

Ayosnet Kullanıcı Geri Bildirimleri ve Sorular

Ayosnet Bünyesinde Olmak

Ayosnet ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. Ayosnet, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.

Ayosnet Temsilcisi kimdir?

Ayosnet sistemine katılmış, Ayosnet ürünlerini kullanan ve tavsiye edip bu sistemden para kazanan serbest bir girişimcidir.

İndirimli Alışveriş İçin Tıklayın
Ayosnet sponsoru / lideri kimdir?

Sizi Ayosnet sistemine dahil eden kişiye verilen Unvandır. Örneğin; ‘X kişisi benim liderim/sponsorum.’

Ayosnet’da nasıl temsilci olabilirim?
  1. Bir Ayosnet sponsoru aracılığı ile üyeliğinizi başlatarak,
  2. Web sitemiz üzerinden Ayosnet Başvuru Formu’nu doldurarak,
  3. Müşteri Hizmetlerini arayıp, TC kimlik numaranızı vererek Ayosnet temsilcisi olabilirsiniz.

*18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Temsilci kaydımı yaptım ne zaman çalışmaya başlayabilirim?

Sistemde kayıt oluşturduktan sonra temsilciliğiniz aktif duruma gelir. Dilediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?

Ayosnet temsilcisi, kayıt sırasında talep ettiği sponsor altına kayıt olabilir. Kayıt esnasında sponsor kodunun girilmesi gerekmektedir.

Ayosnet temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?

Hiç sipariş verilmediği takdirde 3 ay, sipariş verildiği durumda ise 6 ay sonunda temsilciliğiniz sistem tarafından pasif duruma getirilir. Bu süreleri beklemek istemeyen temsilcilerin, müşteri hizmetleri departmanına göndereceği yazılı istifa dilekçesi ile temsilciliğine son verilebilir. Tekrardan Ayosnet sistemine dahil olmak istenirse 12 ay beklemek gerekmektedir.

Ayosnet ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimiz, Ayosnet temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. Size en yakın bölgede bulunan Ayosnet temsilcisi ile görüşerek, müşteri olarak tüm siparişlerinizi ona verebilir ya da sistem üzerinden Ayosnet temsilcisi olup ürünlerimizi indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Ayosnet Temsilcisi Ol

18 Yaşından Büyükseniz ve Ayosnet Temsilcisi Olmak İstiyorsanız Hemen Başvuru Formunu Doldurarak Ayosnet Kazançlar Dünyasına Siz de Hemen Ücretsiz Katılabilirsiniz. Lütfen Gerekli Alanları Doldurun.

👇👇👇👇👇👇👇👇👇

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu