Ayosnet Nasıl Kazandırıyor

Ayosnet Kazanç Planı

AYOSNET Nasıl Kazandırıyor?

Türkiye’nin temsilcisine en çok kazandıran  firması olan AYOSNET kazanç planını, bağımsız ve özgür temsilcilerini hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladı.

Ayosnet’de sevdiğiniz ürünleri satın alırken %30’a varan oranda tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bir kampanya dönemindeki cirolarınız üzerinden Yüksek Komisyonlar kazanırsınız.

İndirimli Alışveriş İçin Tıklayın

AYOSNET KAZANÇ FIRSATLARI

AYOSNET Temsilcilerine  temel olarak 7 FARKLI GELİR akışı sağlar.

Alırken Kazan, Kullanırken Kazan, Tavsiye Ederek Daha Çok Kazan.

Ayosnet doğrudan satış sektöründe hiçbir firmada olmayan çok kazançlı bir kazanç planı ortaya koymaktadır.

Ayosnet Kazançları temel olarak 3 şekilde değerlendirilir.

  • Satış Gelirleri
  • Komisyon Gelirleri
  • Kariyer Ödülleri

1. Alışveriş İskontosu

En sevdiğiniz Ayosnet ürünlerini %30 oranında indirimle alarak aile bütçenize katkı sağlarsınız.

Perakende Gelirleri

Ayosnet ürünlerini çevrenizdeki tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza, müşterilerinize satarak, %30 oranında perakende satış kârı elde edebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Gelirleri

 

Ayosnet, aktif her distribütörüne özel e-ticaret sitesi tahsis etmektedir. Bu site üzerinden yapılan online alışverişleri Ayosnet organize eder, sipariş, paketleme, kargolama, tahsilat, garanti vb. tüm işlemleri halleder, satış kârını da perakende satış geliri olarak sizin hesabınıza aktarır.

Ayosnet Prim-Komisyon Kazançları

Ayosnet iş ve kazanç fırsatının en önemli ve büyük gelir kısmını pasif gelirler oluşturmaktadır. Pasif gelir kazanma ile ilgili olarak Pasif Gelir Nedir isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

AYOSNET Pasif Gelirleri Size Hayalini Kurduğunuz Bir Hayatı Yaşama Fırsatı Sunabilir.

İşinizi ve kazancınızı büyütmek için, doğrudan satışın kaldıraç etkisi sunan modeli ile, ürünleri ve işi tanıdıklarınıza tavsiye ederek Ayosnet Müşterisi yada ekip lideri olmasını sağlayarak bir dağıtım kanalı kurabilirsiniz. Bu dağıtım kanalı (Ekibiniz) ile artık sürekli artan ve ömür boyu sürecek bir kazanç elde etmeye başlarsınız.

Dağıtım kanalınızda; sizin referansınızla kaydolan uzmanlar ile bunların referansı ile kaydolan yeni üyeleriniz olur. Ürün kullanımı ve tavsiye ile sürekli ve katlanarak büyüyen dağıtım kanalınızın kampanya dönemleri içerisindeki alışverişlerden primler kazanırsınız.

Gelin AYOSNET Kazanç Planında Sunulan Pasif Kazançları detaylı inceleyelim.

Ayosnet Primleri Nelerdir?

2. Kayıt Referans Primi

Kendi dağıtım kanalınızı kurmak için alt ekibinize yeni katılan iş ortaklarınızın paket yükseltmeyle yapmış olduğu alışverişlerden %30’a kadar Kayıt Referans Primi kazanırsınız.

3. Eşleşme Gelirleri

Sadece 2 kişi ile başlattığınız ekibinizin kısa kolunda oluşan puanlara göre %12’ye kadar eşleşme primi kazanırsınız.

4. Derinlik Bonusları

Kurmuş olduğunuz ekipte ay boyunca yapılan alışverişlerden 6 Nesilden, Toplamda %60’a kadar Derinlik Bonusları kazanırsınız.

5. Kariyer Ödülleri

Ulaştığınız her kariyer için toplamda 87.500 TL kariyer ödülü alırsınız.

6. Ofis Desteği

Bulunduğunuz şehirde 30.000 TL ciro çıkması halinde onaylı ofisiniz için Ayda 1.000 TL Ofis Desteği kazanırsınız.

7. Türkiye Ciro Primi

AYOSNET Türkiye Cirosunun %1’i başkanlık kariyerine ulaşan distribütörlere dağıtılır.

Teşvikler, Hediyeler, Tatiller

AYOSNET her kampanya döneminde birbirinden güzel hediyeler, teşvikler ve fırsatları Temsilcilerine sunmaktadır.  Ayrıca başarı ve kariyerlerinizi yurtiçi ve yurtdışı tatiller çok özel toplantı ve kişisel gelişim eğitimleri ile destekler. Teşvik ve hediyelerle hem başarın ödüllendirilir, hem de kazancına kazanç eklenir.

Temsilcisine en çok kazandıran firma Ayosnet temsilci hediye ve teşviklerine bayılacaksınız!

Eğitim, Seminer ve Tatiller

Ayosnet sizin kariyer ve başarılarınızı Yurtiçi ve Yurtdışı tatiller, eğitimler ve gelişim programları ile destekler. Ayosnet ile Tüm dünyayı gezebilirsiniz. Yeni yerler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yurt dışı ekiplerinizi yönetebilir ve global sponsorluğu keyfini çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Ayosnet, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Ayosnet sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki tatile kavuşma fırsatı sunar.

Siz de Ayosnet ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Ayosnet ile hayatınızı değiştirmeye Bugün Başlayın.

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu