Hayatınız Değişsin

Ayosnet Altın Damla

Ayosnet ile İş Kurmak

Ayosnet ile doğal hammaddelerden üretilen sağlıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. Ayosnet, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.

Ayosnet temsilcisi kimdir?

Ayosnet sistemine katılmış, Ayosnet ürünlerini kullanan ve tavsiye edip bu sistemden para kazanan serbest bir girişimcidir.

İndirimli Alışveriş İçin Tıklayın

Ayosnet sponsoru / lideri kimdir?

Sizi Ayosnet sistemine dahil eden kişiye verilen unvandır. Sponsorlarınız size Ayosnet Ürünleri, kazanç fırsatları, çalışma modelleri hakkında bilgi vererek kariyer yolculuğunuzda size rehberlik ederler.

Ayosnet’da nasıl temsilci olabilirim?

    1. Web sitemiz üzerinden Ayosnet Başvuru Formu’nu doldurarak,
    2. Aşağıdaki linkten bilgilerinizi kendiniz girerek resmi web sitesinden
      [mks_button size=”large” title=”Ayosnet Hızlı Kayıt” style=”rounded” url=”Ayosnet Resmi Sitesinden Kayıt” target=”_self” bg_color=”#f88f06″ txt_color=”#fcfcfc” icon=”” icon_type=”circle” nofollow=”0″]
    3. Bizimle iletişime geçerek, kaydınızı hemen başlatabiliriz. Bilgi Al

*18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Temsilci kaydımı yaptım ne zaman çalışmaya başlayabilirim?

Sistemde kayıt oluşturduktan sonra temsilciliğiniz aktif duruma gelir. Dilediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?

Ayosnet temsilcisi, kayıt sırasında talep ettiği sponsor altına kayıt olabilir. Eğer bir sponsorunuz yoksa Sponsor Seçimi Yapmak Mesaj gönderebilirsiniz

Sponsor değişikliği yapabilir miyim?

Sisteme kayıt olduktan sonra, 48 saat içerisinde müşteri hizmetleri departmanımıza başvurarak sponsor değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayosnet temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?

Üyelik kaydınızı sildirmenizi tavsiye etmeyiz. Hiç siparişiniz olmasa bile sistemde kalmanız sizin için faydalıdır. Üyelik için herhangi bir ücret ödemezsiniz, ihtiyacınız olduğunda indirimli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sponsorlarınız tarafından sürekli ekibinize kayıtlar yapılmakta olduğundan, paraya çevirebileceğiniz puanlarınız sürekli artmaktadır.

Yine de Ayosnet Üyeliğinden İstifa Etmek istiyorsanız, Ayosnet Müşteri Hizmetlerini arayarak üyeliğinizi tamamen sildirebilirsiniz. İstifa etmiş üyelerin yeniden Ayosnet Üyesi olmak için en az 12 ay beklemek zorunda olduğunu unutmayınız.

Ayosnet ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimiz, Ayosnet temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. Dilerseniz Üye Olmadan BURADAN Ayosnet Resmi E-Ticaret Sitesi üzerinden hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Bulunduğunuz konumdaki Ayosnet Distribütörüyle iletişime geçerek siparişlerinizi elden elden almak için Lütfen Bizimle İletişime Geçin!

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu