Hayatınız Değişsin

Medirevo Ücretsiz Üyelik

Medirevo ile İş Kurmak

Medirevo ile Dünyada İlk, eşsiz ve kaliteli, uygun fiyatlı ürünleri kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. Medirevo, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.

Medirevo temsilcisi kimdir?

Medirevo sistemine katılmış, Medirevo ürünlerini kullanan ve tavsiye edip bu sistemden para kazanan serbest bir girişimcidir.

Medirevo Ücretsiz Üyelik

Medirevo sponsoru / lideri kimdir?

Sizi Medirevo sistemine dahil eden kişiye verilen unvandır. Sponsorlarınız size Medirevo Ürünleri, kazanç fırsatları, çalışma modelleri hakkında bilgi vererek kariyer yolculuğunuzda size rehberlik ederler.

Medirevo’da nasıl temsilci olabilirim?

    1. Web sitemiz üzerinden Medirevo Başvuru Formu’nu doldurarak,
    2. Aşağıdaki linkten bilgilerinizi kendiniz girerek resmi web sitesinden
      [mks_button size=”large” title=”Medirevo Hızlı Kayıt” style=”rounded” url=”https://magaza.medirevo.com.tr/uyeol” target=”_self” bg_color=”#f88f06″ txt_color=”#fcfcfc” icon=”” icon_type=”circle” nofollow=”0″]
    3. Bizimle iletişime geçerek, kaydınızı hemen başlatabiliriz.

*18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Temsilci kaydımı yaptım ne zaman çalışmaya başlayabilirim?

Sistemde kayıt oluşturduktan sonra temsilciliğiniz aktif duruma gelir. Dilediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?

Medirevo temsilcisi, kayıt sırasında talep ettiği sponsor altına kayıt olabilir. Eğer temsilci kayıtlarında mevcut sponsoru yok ise, şirketin atadığı sponsor altına kayıt olup faaliyetlerini sürdürebilir.

Sponsor değişikliği yapabilir miyim?

Sisteme kayıt olduktan sonra, 48 saat içerisinde müşteri hizmetleri departmanımıza başvurarak sponsor değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Medirevo temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?

Hiç sipariş verilmediği takdirde 2 ay, sipariş verildiği durumda ise 6 ay sonunda temsilciliğiniz sistem tarafından pasif duruma getirilir. Bu süreleri beklemek istemeyen temsilcilerin, müşteri hizmetleri departmanına göndereceği yazılı istifa dilekçesi ile temsilciliğine son verilebilir. Tekrardan Medirevo sistemine dahil olmak istenirse 6 ay beklemek gerekmektedir.

Medirevo ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimiz, Medirevo temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. Dilerseniz BURADAN Medirevo Resmi E-Ticaret Sitesi üzerinden hemen siparişinizi verebilirsiniz. Dilerseniz Medirevo temsilcisi olup ürünlerimizi %50’ye varan indirimlerle satın alabilirsiniz.

[ninja_forms id=6]

Medirevo Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu

MEDIREVO İndirim ve Kazanç Fırsatları İçin

WhatsAppp
Yardımcı Olmamı İster misiniz?
%d blogcu bunu beğendi: