Medirevo Ücretsiz Üyelik

MEDIREVO Kazanç Fırsatları

Medirevo 36 yıllık Türkiye’nin Sanayi Devi firması olan Deren Kimya Kurucusu Taşkın Öztürk, Cosmed Kurucusu ve Türkiye’nin En Başarılı 10 Kadın Girişimcisinden biri olarak seçilen Deren Öztürk Mataracı ve doğrudan satış sektörünün en büyük duayenlerinden olan Devrim Hamaratlar tarafından kurulan yepyeni bir doğrudan satış firmasıdır.

Halen 40 dan fazla ülkeye ihracat yapmakta olan Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri konumunda olan, ürünleri eczaneler dâhil en prestijli satış noktalarında bulunan, Deren Kimya altyapısıyla üretilen, Tüm Bakanlık ve yetkili otoritelerden gerekli izin ve kalite belgeleri alınmış eşsiz ürünler bulunmaktadır.

MEDIREVO’nun Vizyonu
Doğrudan satış sektöründe ülkemizin en büyük ve güçlü markası olurken, global alanda dünya liderleri çıkarmak, Öncelikle Yerelde 1 numara, sonrasında da dünyanın en büyük doğrudan satış firmalarından birisi olmak, MEDIREVO’nun öncelikli Vizyonudur.
MEDIREVO ile Hayatınız Değişsin!
MEDIREVO, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinden kendi aracına sahip olma fırsatına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar.
Sadece Türkiye’de değil diğer ülkelerde de yapılanmalar devam ediyor ve yakın bir gelecekte sırasıyla diğer ülkelerden de kayıtlar yapma ve ekipler kurma hakkı olacak.
%50’ye kadar Perakende satış gelirine ilave olarak Yüksek Komisyon Gelirleri ile Temsilcilerinin hayatlarını değiştirecek kazanç Fırsatı sunmaktadır.

MEDIREVO NASIL KAZANDIRIYOR? Yazımızı Okumak İçin Tıklayın!

  • %30 Grup Performans Primi
  • %20 Yeni Kayıt Referans Primi
  • %11,75 Derinlik Primi
  • Lider Yetiştirme Bonusu Yıllık 18 Bin TL
  • 3 Üründe İndirimli Kargolama
  • Her Siparişte Ücretsiz Katalog
  • İsteyen Temsilciye Şirket tarafından E-ticaret sitesi

Temsilcilerimiz üyeliklerini miras yoluyla  ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.

MEDIREVO & Temsilcisi Ol

18 Yaşından Büyükseniz ve MEDIREVO Temsilcisi Olmak İstiyorsanız Hemen Başvuru Formunu Doldurarak MEDIREVO Kazançlar Dünyasına Siz de Hemen Ücretsiz Katılabilirsiniz. Lütfen Gerekli Alanları Doldurun.

Medirevo Ücretsiz Üyelik
Başa dön tuşu

MEDIREVO İndirim ve Kazanç Fırsatları İçin

WhatsAppp
Yardımcı Olmamı İster misiniz?