Medirevo Ücretsiz Üyelik
MEDIREVO Uzmanı olmak

MEDIREVO ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. MEDIREVO, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.

MEDIREVO Uzmanı (Temsilci) kimdir?

MEDIREVO sistemine katılmış, MEDIREVO ürünlerini kullanan ve tavsiye edip bu sistemden para kazanan serbest bir girişimcidir.

MEDIREVO Sponsoru / Lideri kimdir?

Sizi MEDIREVO sistemine dahil eden kişiye verilen Unvandır. Size Medirevo ürünleri, fırsatları ve kazançları konusunda bilgi vererek hayallerinize ulaşma konusunda size rehberlik eder.

MEDIREVO’da nasıl temsilci olabilirim?
  1. Bir MEDIREVO sponsoru aracılığı ile,
  2. Sitemiz üzerinden MEDIREVO Başvuru Formu’nu doldurarak,
  3. Müşteri Hizmetleri hattını arayarak MEDIREVO temsilcisi olabilirsiniz.

*18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Temsilci kaydımı yaptım ne zaman çalışmaya başlayabilirim?

Sistemde kayıt oluşturduktan sonra temsilciliğiniz aktif duruma gelir. Dilediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?

MEDIREVO temsilcisi, kayıt sırasında talep ettiği sponsor altına kayıt olabilir. Eğer temsilci kayıtlarında mevcut sponsoru yok ise, şirketin atadığı sponsor altına kayıt olup faaliyetlerini sürdürebilir.

Sponsor değişikliği yapabilir miyim?

Sisteme kayıt olduktan sonra, 48 saat içerisinde müşteri hizmetleri departmanımıza başvurarak sponsor değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.

MEDIREVO temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?

Hiç sipariş verilmediği takdirde 2 ay, sipariş verildiği durumda ise 6 ay sonunda temsilciliğiniz sistem tarafından pasif duruma getirilir. Bu süreleri beklemek istemeyen temsilcilerin, müşteri hizmetleri departmanına göndereceği yazılı istifa dilekçesi ile temsilciliğine son verilebilir. Tekrardan MEDIREVO sistemine dahil olmak istenirse 6 ay beklemek gerekmektedir.

MEDIREVO ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimiz, MEDIREVO temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. İsterseniz Üye olmadan BURADAN Medirevo Ürünlerini online olarak alabilirsiniz.  Size en yakın bölgede bulunan MEDIREVO temsilcisine ulaşmak için bize mesaj bırakabilirsiniz.

MEDIREVO & Temsilcisi Ol

18 Yaşından Büyükseniz ve MEDIREVO Temsilcisi Olmak İstiyorsanız Hemen Başvuru Formunu Doldurarak MEDIREVO Kazançlar Dünyasına Siz de Hemen Ücretsiz Katılabilirsiniz. Lütfen Gerekli Alanları Doldurun.

Medirevo Ücretsiz Üyelik
Başa dön tuşu

MEDIREVO İndirim ve Kazanç Fırsatları İçin

WhatsAppp
Yardımcı Olmamı İster misiniz?