Medirevo Kazanç Fırsatları

Medirevo Ücretsiz Üyelik

Medirevo Kazanç Planı Nasıldır?

Türkiye’nin en çok kazandıran  firması olarak, kazanç planımızı, bağımsız ve özgür temsilcilerimizi hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladık.

Medirevo’da sevdiğiniz ürünleri satın alırken %50’ye varan oranda tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %61,75’e varan Komisyonlar kazanırsınız.

Medirevo Ücretsiz Üyelik

Medirevo doğrudan satış sektöründe hiçbir firmada olmayan çok kazançlı, devrim niteliğinde bir kazanç planı ortaya koymaktadır.
Medirevo Kazanç Fırsatı temel olarak 2 şekilde değerlendirilebilir.

  • Aktif Kazançlar
  • Pasif Kazançlar

Medirevo Aktif Kazançlar

1. Sıcak Satış Kârı:

Medirevo ürünlerini çevrenizdeki tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza, müşterilerinize satarak, %30 ila %50 oranında perakende satış kârı elde edebilirsiniz.

2. E-Ticaret Yoluyla Satış:

Medirevo, isteyen her uzmanına özel e-ticaret sitesi tahsis etmektedir. Bu site üzerinden yapılan online alışverişleri Medirevo organize eder, sipariş, paketleme, kargolama, tahsilat, garanti vb. tüm işlemleri halleder, satış kârını da perakende satış geliri olarak sizin hesabınıza aktarır.

Medirevo Pasif Kazançlar

İşinizi ve kazancınızı büyütmek için, doğrudan satışın kaldıraç etkisi sunan modeli ile, ürünleri ve işi tanıdıklarınıza tavsiye ederek Medirevo müşterisi yada ekip lideri olmasını sağlayarak bir dağıtım kanalı kurabilirsiniz.

Dağıtım kanalınızda; sizin referansınızla kaydolan uzmanlar ile bunların referansı ile kaydolan yeni üyeleriniz olur. Ürün kullanımı ve tavsiye ile sürekli ve katlanarak büyüyen dağıtım kanalınızın kampanya dönemleri içerisindeki alışverişlerden primler kazanırsınız.

Medirevo iş ve kazanç fırsatının en önemli ve büyük gelir kısmını pasif gelirler oluşturmaktadır. Pasif gelir kazanma ile ilgili olarak Pasif Gelir Nedir isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Medirevo Primleri Nelerdir?

Kayıt Referans Primi (Hiçbir firmada yok)

Kendi dağıtım kanalınızı kurmak için alt ekibinize yeni yaptığınız kayıtların siparişlerinden bir katalog dönemi boyunca (Hiçbir firmada olmayan) Kayıt Referans Primi kazanırsınız.

  • 200 TL ve üzeri siparişlerde %10 prim alırsınız.
  • 250 TL ve üzeri siparişlerden %20 prim alırsınız.

Örneğin; yeni kaydınız 250 TL sipariş verdiğinde bunun 50 TL’si size prim olarak ödenir.

Yeni kaydınızın bir katalog süresi boyunca verdiği siparişlerin toplamı 1.000 TL olsun, bu durumda 200 TL Kayıt Referans Primi kazanırsınız.

(Bu şekildeki 10 kaydınızdan kazancınız 2.000 TL olacaktır.)

Grup Performans Primi

Kayıt Referans Primine ilave olarak kampanya dönemi sonunda size bağlı tüm derinlikteki üyelerinizin + sizinki de dahil toplam cirodan, %10 — %30 oranında Grup Performans Primi alırsınız. (Örneğin, 10 bin TL ciroda %20 yani 2 bin TL Grup Komisyonu Kazanırsınız. Cironuz arttıkça kazancınız da artar.

Liderlik Primi

%30 Lider seviyesine ulaşan lideriniz olduğunda, Lider yetiştirme bonusu ve direktörlük primi olarak 1 yıl boyunca (18 Kampanya dönemi) Lider başına 1.000 TL liderlik primi alırsınız, bu şekilde her bir liderinizden yıllık kazancınız 18 Bin TL olur. Örneğin 4 Tane Lider Yetiştirdiğinizde yıllık 72 Bin TL liderlik primi kazanırsınız.

5 ve üzeri lider yetiştirmeniz durumunda; her bir lider için 2 yıl (36 Kampanya dönemi) liderlik primi alırsınız. Örneğin;
1 Lider = 18 Bin TL
2 Lider = 36 Bin TL
3 Lider = 54 Bin TL
4 Lider = 72 Bin TL
5 Lider = 180 Bin TL
6 Lider = 216 Bin TL
7 Lider = 252 Bin TL
8 Lider = 288 Bin TL
9 Lider = 324 Bin TL
10 Lider = 360 Bin TL

Derinlik Primleri

%15 ve üzeri kollarınızdan 4 derinliğe kadar derinlik primi kazanırsınız.
Siz Lider seviyenizi korudukça alt derinliklerinizden, %1,5 – %3 oranında olmak üzere toplamda %11,75 e kadar derinlik primi alırsınız.

Teşvikler & Hediyeler

Her kampanya döneminde birbirinden güzel hediyeler, teşvikler ve fırsatlar seni bekliyor. Temsilcisine en çok kazandıran firma Medirevo temsilci hediye ve teşviklerine bayılacaksın!

Bu kampanyada seni bekleyen teşvik ve hediyeler için Tıkla!

Eğitim, Seminer ve Tatiller

Medirevo sizin kariyer ve başarılarınızı Yurtiçi ve Yurtdışı tatiller, eğitimler ve gelişim programları ile destekler. Medirevo ile Tüm dünyayı gezebilirsiniz. Yeni yerler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yurtdışı ekiplerinizi yönetebilir ve global sponsorluğu keyfini çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Medirevo, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Medirevo sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki tatile kavuşma fırsatı sunar.

Siz de Medirevo ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Medirevo ile hayatınızı değiştirmek için bugün başlayın.

Hemen Medirevo Temsilcisi Olun

Medirevo Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu

MEDIREVO İndirim ve Kazanç Fırsatları İçin

WhatsAppp
Yardımcı Olmamı İster misiniz?
%d blogcu bunu beğendi: