MEDIREVO Nasıl Kazandırıyor

Medirevo Kazanç Planı

Şunları İçerir
  • Perakende Geliri
  • E-Ticaret Sitesi Satış Gelirleri
  • Kayıt Referans Bonusu
  • Grup Performans Primi
  • Lider Yetiştirme Primleri
  • Derinlik Primleri
  • Teşvikler, Hediyeler, Ödüller
  • Yurtiçi ve Yurtdışı Tatiller
Medirevo Ücretsiz Üyelik

MEDIREVO Nasıl Kazandırıyor?

Türkiye’nin temsilcisine en çok kazandıran  firması olan MEDIREVO kazanç planını, bağımsız ve özgür temsilcilerini hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladı.

Medirevo’da sevdiğiniz ürünleri satın alırken %50’ye varan oranda tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bir kampanya dönemindeki cirolarınız üzerinden Yüksek Komisyonlar kazanırsınız.

Medirevo Ücretsiz Üyelik

MEDIREVO KAZANÇ FIRSATLARI

MEDIREVO Temsilcilerine  temel olarak 10 FARKLI GELİR akışı sağlar.

Alırken Kazan, Kullanırken Kazan, Tavsiye Ederek Daha Çok Kazan.

Medirevo doğrudan satış sektöründe hiçbir firmada olmayan çok kazançlı, devrim niteliğinde bir kazanç planı ortaya koymaktadır.
Medirevo Kazançları temel olarak 2 şekilde değerlendirilir.

  • Satış Gelirleri
  • Komisyon Gelirleri

1. Alışveriş İndirimleri

En sevdiğiniz Medirevo ürünlerini %30 ila %50 oranında indirimle alarak aile bütçenize katkı sağlarsınız.

2. Perakende Gelirleri

Medirevo ürünlerini çevrenizdeki tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza, müşterilerinize satarak, %30 ila %50 oranında perakende satış kârı elde edebilirsiniz.

3. E-Ticaret Sitesi Gelirleri

Medirevo, isteyen her uzmanına özel e-ticaret sitesi tahsis etmektedir. Bu site üzerinden yapılan online alışverişleri Medirevo organize eder, sipariş, paketleme, kargolama, tahsilat, garanti vb. tüm işlemleri halleder, satış kârını da perakende satış geliri olarak sizin hesabınıza aktarır.

Medirevo Prim Komisyon Kazançları

Medirevo iş ve kazanç fırsatının en önemli ve büyük gelir kısmını pasif gelirler oluşturmaktadır. Pasif gelir kazanma ile ilgili olarak Pasif Gelir Nedir isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

MEDIREVO Pasif Gelirleri Size Hayalini Kurduğunuz Bir Hayatı Yaşama Fırsatı Sunabilir.

İşinizi ve kazancınızı büyütmek için, doğrudan satışın kaldıraç etkisi sunan modeli ile, ürünleri ve işi tanıdıklarınıza tavsiye ederek Medirevo müşterisi yada ekip lideri olmasını sağlayarak bir dağıtım kanalı kurabilirsiniz. Bu dağıtım kanalı (Ekibiniz) ile artık sürekli artan ve ömür boyu sürecek bir kazanç elde etmeye başlarsınız.

Dağıtım kanalınızda; sizin referansınızla kaydolan uzmanlar ile bunların referansı ile kaydolan yeni üyeleriniz olur. Ürün kullanımı ve tavsiye ile sürekli ve katlanarak büyüyen dağıtım kanalınızın kampanya dönemleri içerisindeki alışverişlerden primler kazanırsınız.

Gelin MEDIREVO Kazanç Planında Sunulan Pasif Kazançları detaylı inceleyelim.

Medirevo Primleri Nelerdir?

4. Referans/Sponsor Primi

Kendi dağıtım kanalınızı kurmak için alt ekibinize yeni katılan iş ortaklarınızın ilk kampanya Dönemi verdiği siparişlerden Kayıt Referans Primi kazanırsınız.

Örneğin; Yeni kaydınız 250 TL sipariş verdiğinde bunun 50 TL’si size prim olarak ödenir.

Yeni kaydınızın 1 Katalog Dönemi boyunca verdiği siparişlerin toplamı 1.000 TL olsun, bu durumda 200 TL Kayıt Referans Primi kazanırsınız.

(Bu şekildeki  Sadece 10 kaydınızdan kazancınız 2.000 TL olacaktır.)

5. Referans Sponsor Primi (Özel Paket)

Yeni Uzmanlara özel paketler ile yaptığınız kayıtların siparişlerinden %40 a kadar Referans Primi kazanırsınız.

6. Grup Performans Primi

Kayıt Referans Primine ilave olarak kampanya dönemi sonunda size bağlı tüm derinlikteki üyelerinizin (+ sizinki de dahil) toplam cirodan, %10 — %30 oranında Grup Performans Primi alırsınız. (Örneğin, 10 bin TL ciroda %20 yani 2 bin TL Grup Komisyonu Kazanırsınız. Cironuz arttıkça kazancınız da artar.

7. Lider Yetiştirme Primi

%30 Lider seviyesine ulaşan lideriniz olduğunda, Lider yetiştirme bonusu ve direktörlük primi olarak 1 yıl boyunca (18 Kampanya dönemi) Lider başına 1.000 TL liderlik primi alırsınız, bu şekilde her bir liderinizden yıllık kazancınız 18 Bin TL olur. Örneğin 4 Lider Yetiştirdiğinizde yıllık 72 Bin TL liderlik primi kazanırsınız.

5 ve üzeri lider yetiştirmeniz durumunda; her bir lider için 2 yıl (36 Kampanya dönemi) liderlik primi alırsınız.

8. Direktör Primleri

MEDIREVO Kazançlarının en güçlü gelir akışlarından birisi de derinlik primleridir.

Ekibinize dahil olan iş ortaklarınızın kendi ekiplerini kurmaya başlamasıyla birlikte ekibiniz sürekli katlanarak büyürken, Siz de bu derinliklerde oluşan cirodan sınırsız kazanmaya başlarsınız.

Ekibinizdeki direkt bağlı kollarınızın alt derinliklerinde bulunan seviyeli liderlerinizden 4 derinliğe kadar derinlik primi kazanırsınız.

Lider sayınız arttıkça derinlik prim oranları da artar. Siz Lider olduğunuzda alt derinliklerinizden % 1,5-%2 prim kazanırken 5 ve üzeri Lider yetiştirdiğinizde %3’er olmak üzere 4 derinlikte toplamda %11,75 e kadar Derinlik Primi alırsınız.

9. Dünya Ciro Primi

MEDIREVO Dünya satış kârının %2 si Imperial Diamond Direktör ve üzerine dağıtılır.

10. MEDIREVO Executive Club Fırsatları

Imperial Diamond Direktör ve üzeri MEDIREVO Exceutive Club üyeliği ayrıcalıklarından yararlanır.

Teşvikler, Hediyeler, Tatiller

MEDIREVO her kampanya döneminde birbirinden güzel hediyeler, teşvikler ve fırsatları Temsilcilerine sunmaktadır.  Ayrıca başarı ve kariyerlerinizi yurtiçi ve yurtdışı tatiller çok özel toplantı ve kişisel gelişim eğitimleri ile destekler. Teşvik ve hediyelerle hem başarın ödüllendirilir, hem de kazancına kazanç eklenir.

Temsilcisine en çok kazandıran firma Medirevo temsilci hediye ve teşviklerine bayılacaksınız!

Bu kampanyada seni bekleyen teşvik ve hediyeler için Tıkla!

Eğitim, Seminer ve Tatiller

Medirevo sizin kariyer ve başarılarınızı Yurtiçi ve Yurtdışı tatiller, eğitimler ve gelişim programları ile destekler. Medirevo ile Tüm dünyayı gezebilirsiniz. Yeni yerler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yurt dışı ekiplerinizi yönetebilir ve global sponsorluğu keyfini çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Medirevo, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Medirevo sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki tatile kavuşma fırsatı sunar.

MEDIREVO kampanya döneminde oluşan cironun minimum %62’sini iş ortaklarına Prim olarak dağıtır.

Siz de Medirevo ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Medirevo ile hayatınızı değiştirmeye Bugün Başlayın.

Medirevo Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu

MEDIREVO İndirim ve Kazanç Fırsatları İçin

WhatsAppp
Yardımcı Olmamı İster misiniz?
%d blogcu bunu beğendi: