Medirevo Tanıtım

Medirevo Ücretsiz Üyelik

Medirevo 36 yıllık Türkiye’nin Sanayi Devi firması olan Deren Kimya Kurucusu Taşkın Öztürk, Cosmed Kurucusu ve En Başarılı 10 Kadın Girişimciden biri olan Deren Öztürk Mataracı ve doğrudan satış sektörünün en büyük duayenlerinden olan Devrim Hamaratlar tarafından kurulan yepyeni bir doğrudan satış firmasıdır.

27 yıllık doğrudan satış deneyiminde, sektördeki en büyük firmaların Genel Müdürlüklerini ve danışmanlıklarını yapmış, bu firmaları yerelde ve dünyada birinciliklere taşımış, 20 den fazla yurtdışı ülke kurulumu yapmış, bu firmalardayken kurduğu kazanç planı algoritmaları hala kullanılmaya devam eden Devrim Hamaratlar artık tüm bu birikim ve enerjisini kendi firmasına aktarıyor.

Medirevo Ücretsiz Üyelik
Medirevo Yönetim Kurulu

Halen 40 dan fazla ülkeye ihracat yapmakta olan Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri konumunda olan, ürünleri eczaneler dâhil en prestijli satış noktalarında bulunan, Tüm Bakanlık ve yetkili otoritelerden gerekli izin ve kalite belgeleri alınmış Medikal ürünler.

Çok kısa süre içerisinde, öncelikle Yerelde 1 numara, sonrasında da dünyanın en büyük doğrudan satış firmalarından birisi olmak, Şirketin öncelikli Vizyonu.

Medirevo ile Hayatınız Değişsin!

Medirevo, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar.

Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.

Medirevo 2019 Yılında Doğrudan Satışa Başladı

1984 Yılında kurulan Deren Kimya altyapısı ve AR-GE Laboratuvarları kullanılarak Doğrudan satış sektöründe, Dünyada İlk, bor ve kenevir hammaddeleri kullanılarak geliştirilen borkencomplex buluşuyla yerini aldı. 35 yılı aşkın geçmişindeki başarılarından aldığı güçle, sektördeki tecrübelerini de birleştirerek Medirevo markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır. Şirketin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Hamaratlar 25 yıldan fazladır hizmet ettiği sektördeki tecrübelerini ve başarılarından aldığı ilhamı kendi firmasına aktarmıştır. Kısa bir süre içinde öncelikle yerelde 1 numara olmak, daha sonrada dünyada bu başarısını sürdürerek temsilcilerini global liderliklere taşımak olarak bir misyon ortaya koymuştur.

%100 Türk Firması Medirevo

Medirevo, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan Medirevo, tamamıyla Türk ortaklarla kurulmuş tamamı yerli sermaye bir doğrudan satış şirketidir. Buluşu Ar-Ge çalışmaları kendi bünyesinde sürdürülmekte olup, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve RSA Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Medirevo Sağlıklı Yaşam İlkeleri

Medirevo, tüm ürünlerini İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi içerisinde, son teknoloji üretim imkanlarına sahip tesisinde üretmektedir. Tesis, Medikal Ürünler kategorisindeki pek çok ürünü sağlıklı yaşam ilkeleri çerçevesinde üretme kapasitesine sahip Türkiye’nin önde gelen üretim tesislerinden biridir.

Medirevo ürettiği ürünlerin içeriğinden, üretim şekillerine, bu ürünlerin ambalajlarından dağıtımına kadar insan sağlığına duyarlı hareket etmeyi birincil önceliği olarak görmektedir. Bu yüzden kaliteli ve insan doğasına uyumlu formülasyonlar üzerinde çalışmakta, yüksek kaliteli, izlenebilir, doğal içerikler kullanmaya özen göstermektedir.

Ürünlerimizde, kalitesi sertifikalarla kanıtlanmış 100’ün üzerinde bitkisel hammadde kullanılmaktadır. Ancak ürünlerimizin en yüksek güvenilirlikte olması amacıyla, yerine etkili doğal bir alternatif bulunmadığında, sentetik hammaddeler kullanmayı tercih ederiz.

Bu ilkeler öncülüğünde ürünlerimizde,

  • Fitalat, alüminyum ve ağır yağlar kullanmıyoruz.
  • Ürünlerimizde paraben, parafin gibi koruyucu maddeler kullanmıyoruz.
  • Ürünlerimizde SLES, SLS, ALES, ALS gibi kimyasallar kullanmıyoruz.
  • Silikon, fosfat ve doğaya zararlı sentetik boyar maddeleri tercih etmiyoruz.
  • Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyor, dermatolojik ve oftalmolojik testleri tercih ediyoruz.

Medirevo Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu

MEDIREVO İndirim ve Kazanç Fırsatları İçin

WhatsAppp
Yardımcı Olmamı İster misiniz?
%d blogcu bunu beğendi: