Medirevo Ücretsiz Üyelik

Neden MEDIREVO ?

Medikal Devrim (Medical Revolution) sloganı ile doğrudan satış sektörüne hızlı bir giriş yapan MEDIREVO benzersiz ürünler yanında ortaya koyduğu çalışma ve kazanç modeli ile iş ortaklarına önemli avantajlar sunmaktadır.

MEDIREVO temsilcileri, emeklerinin karşılığı tam olarak alabilecekleri güçlü bir kazanç planı ile hayallerine ulaşabileceği bir çalışma imkânına sahip olurlar.

MEDIREVO ile Daha Sağlıklı, Daha Özgür ve Daha Kazançlı Bir Hayat

Dünyada ilk, eşsiz ürünler

  • Medirevo %100 Yerli sermaye ile kurulan.
  • Türkiye’nin en yüksek kazancını veren.
  • Katalog satışı üzerinden %50’ye varan kazanç sağlayan.
  • İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler üreten,
  • Yurtiçi ve Yurtdışında geçerliliği olan güvenilir sertifikalara sahip,
  • Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek gelir elde etme hakkı veren,
  • Miras bırakılabilen bir Türk Firmasıdır.

Ülkemizde ve dünyada onlarca network marketing şirketi varken, neden MEDIREVO yapmalıyız?

1. MEDIREVO, Dünyada ilk borkencomplex hammaddeli eşsiz ürünler üreten bir network marketing şirketidir. MEDIREVO ürünlerinin Türkiye’ de ve dünyadaki tek satıcısı MEDIREVO uzmanlarıdır.

2. MEDIREVO ürünleri fiyat-kalite performansı olarak değerlendirildiğinde, rakiplerine büyük fark atmaktadır.

3. MEDIREVO henüz çok yeni bir firma olduğundan ve de ülkemizde henüz çok az duyulduğundan ve de tanındığından, MEDIREVO işini sunabileceğiniz kişi sayısı inanılmaz fazladır. Yani pazar bomboştur.

4. MEDIREVO firmasının ürün yelpazesi, günümüzün ve geleceğin sektörü beslenme destek, kişisel bakım ve temizlik sektörüdür. Bugün bay – bayan herkes kişisel bakımına ve sağlığına ve temizliğine büyük önem vermektedir.

5. MEDIREVO, %30 performans primi ile rakiplerini geride bırakmıştır. Diğer network firmalarından hiçbiri bu kadar yüksek prim vermemektedir. Yani MEDIREVO ile çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alabilmektesiniz.

6. MEDIREVO, sipariş veren temsilcilerine ücretsiz olarak katalog ve broşür göndermektedir. Katalog için ayrıca masraf yapmanıza gerek yoktur.

7. MEDIREVO, temsilcileri 3 üründe indirimli kargo ücreti öderler.

8. İsteyen her temsilcisine Şirket tarafından E-Ticaret Sitesi tahsis edilmektedir. Bu site üzerinden tüm dünyaya ürün satma imkânı sunmaktadır.

9. Hiçbir firmada olmayan %20 Kayıt Referans Primi ile temsilcilerine çok güçlü bir kazanç sunmaktadır.

10. MEDIREVO, temsilcileri özgürdür. Diğer işini bırakmadan MEDIREVO temsilciliğini sürdürebilir. İstediği firmanın ürününü satmakta, anlatmakta serbesttir. İkinci iş yapma kısıtı bulunan temsilciler isterlerse ismini gizli tutabilirler.

İster sadece kendi ürünlerinizi alın, ister satarak gelir elde edin, isterseniz de kendi ekibinizi kurup yöneterek kendi işinizi oluşturun, %100 Türk sermayeli ve Türkiye’de üretilen MEDIREVO size eşsiz ve kaliteli ürün, sağlıklı bir yaşam, yüksek kazanç ve gelir imkânı sunmaktadır.

MEDIREVO Temsilcisi Olun,

“Kendi Hayatınız Değişsin, Başkalarının Hayatına Dokunun !..,,

MEDIREVO Temsilcisi Olun

18 Yaşından Büyükseniz ve MEDIREVO Temsilcisi Olmak İstiyorsanız Hemen Başvuru Formunu Doldurarak MEDIREVO Kazançlar Dünyasına Siz de Hemen Ücretsiz Katılabilirsiniz. Lütfen Gerekli Alanları Doldurun.

Medirevo Ücretsiz Üyelik
Başa dön tuşu

MEDIREVO İndirim ve Kazanç Fırsatları İçin

WhatsAppp
Yardımcı Olmamı İster misiniz?