Neden Medirevo

Medirevo Ücretsiz Üyelik

Neden Medirevo Tercih Etmelisiniz?

36 Yılı aşkın üretim tecrübesi ile sürekli büyüyen bu işin satış ortaklığına başlayarak hayatına yeni bir yön verebilirsin. Medirevo temsilcilerine sunmuş olduğu birbirinden avantajlı kazanç fırsatı ile sektöre yön veren ciddi bir kuruluştur. Diğer network marketing firmaları ile karşılaştırıldığında açık ara farkla temsilcilerine en çok kazandıran firma olduğu görülebilir.

Medirevo;

  • %100 Yerli sermaye ile kurulan
  • 35 yılı aşkın sanayi devi altyapısıyla üretilen
  • Türkiye’nin en yüksek grup ciro primini veren
  • Katalog satışı üzerinden %50’ye varan kazanç sağlayan
  • En yüksek Direktörlük primlerini veren
  • Sektörde tek Kayıt Referans Primi Veren
  • İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler üreten
  • Yurtiçi ve Yurtdışında geçerliliği olan güvenilir sertifikalara sahip
  • Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek gelir elde etme hakkı veren
  • Miras bırakılabilen bir iş fırsatı sunmaktadır.

Medirevo %100 Yerli Bir Firmadır

Medirevo Ücretsiz Üyelik

2019 Yılında doğrudan satış sektörüne giren MEDIREVO 36 Yıllık Deren Kimya İle 25 Yılı aşkın doğrudan satış tecrübesi ile sektör duayeni Devrim Hamaratlar ortaklığında kurulmuş bir firmadır. Yurtiçi ve Yurtdışı 5 binde fazla firmaya danışmanlık ve proje üreten Deren Kimya birçok buluşa da imza atan güçlü bir AR-GE ye sahiptir. %100 yerli Medirevo ürünlerini kullanarak ve kullanımı için tavsiyede bulunarak ülke ekonomisine de katkı bulunmuş olursunuz.

Medirevo’nin Ürün Yelpazesi Çok Geniştir

Medirevo ürünleri Ar-Ge faaliyetleri desteğiyle ürün yelpazesini sürekli genişleterek günlük kullanım için gerekli her alanda yüzlerce ürün üretmektedir. Kozmetik ürünlerden kişisel bakım ürünlerine, temizlik ürünlerinden gıda takviye ürünlerine kadar sağlıklı ve doğal ham maddelerden birçok kategoride ürün sunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve sürekli yeni ürün ilaveleri Medirevo İş Fırsatının en etkin güçlerinden biridir.

Medirevo Ürünleri Sağlıklıdır

Medirevo ürünleri zararlı kimyasal madde kullanılmadan üretilmektedir. Doğa dostu ham maddelerden üretilmekte, nesli tükenen bitkiler kullanılmamaktadır.

Medirevo ürünlerinde Paraben, Parafin, Triklosan, Ağır Metal, Fosfat, Formaldehit, Fithalat kullanılmamaktadır. Roll-On’lar Aliminyum içermemektedir.

Medirevo, hayvansal içerik ve GDO’lu bitkiler kullanımını reddeder. Ürünlerin dermatolojik testleri yapılmaktadır. Üretim süreçlerinde GMP (İyi Üretim Uygulamaları Standartları) uygulanmaktadır.

Medirevo Ürünlerinin Fiyatı Uygundur

Medirevo, yerli ham madde kullanım oranının yüksek olması ve ürünlerini yurt içinde üretmesinin avantajı ile diğer markalara göre fiyat olarak rekabete girebilmektedir. Daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

Size Hakettiğiniz Yaşama Ulaşma Fırsatı Sunar

Medirevo temsilcilerine etkin kazanç ve kariyer sistemi ile yüksek kazanç elde etme fırsatı sunmaktadır. Medirevo ürünlerini satarak %40 oranında para kazanacağınız gibi, Medirevo İş Fırsatı ile kendi dağıtım ağınızı da kurarak satış kârınıza ek olarak, ekip cironuz üzerinden çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun için Medirevo harika bir plan sunmaktadır. Kariyer sistemindeki kazançlar için Medirevo Kazanç Sistemi Nasıl İşler? yazımızı okuyabilirsiniz.

Kendi dağıtım ağınızı çevrenizdeki tanıdıklarınızdan başlayarak hemen kurmaya başlayıp, Medirevo Kazanç ve Kariyer fırsatıyla kendi işinizin patronu olur, ciddi gelirler elde ederek hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Rahat İş İmkanı

Medirevo İş Fırsatı ile ister part-time isterseniz Full-Time olarak çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. İstediğiniz yerde ve zamanda çalışabilir, istediğiniz zaman tatile çıkabilirsiniz. Ne kadar çok kazanmak isterseniz kendi iş planınızı ona göre kendiniz belirlersiniz. Kendinize ve ailenize yeteri kadar zaman ayırabilirsiniz.

Ülkemizde ve dünyada onlarca network marketing şirketi varken, neden MEDIREVO yapmalıyız?

Medirevo, bütün ürünlerini kendisi üreten ve tüm ürünlerini Medirevo markası ile üreten bir network marketing şirketidir. MEDIREVO ürünlerinin Türkiye’ de ve dünyadaki tek satıcısı Medirevo temsilcileridir.

MEDIREVO ürünleri fiyat-kalite performansı olarak değerlendirildiğinde, rakiplerine büyük fark atmaktadır.

MEDIREVO henüz çok yeni bir firma olduğundan ve de ülkemizde henüz çok az duyulduğundan ve de tanındığından, Medirevo işini sunabileceğiniz kişi sayısı inanılmaz fazladır. Yani pazar bomboştur.

MEDIREVO firmasının ürün yelpazesi, günümüzün ve geleceğin sektörü wellness, kişisel bakım, makyaj ve temizlik ürünleri sektörüdür. Bugün bay – bayan herkes kişisel bakımına ve güzelliğine büyük önem vermektedir.

MEDIREVO, dağıttığı %30 grup performans primi ile rakiplerini geride bırakmıştır. Diğer network firmalarından hiçbiri bu kadar yüksek prim vermemektedir. Yani Medirevo ile çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alabilmektesiniz.

Multilevel sistemde çalışan hiçbir doğrudan satış şirketinde olmayan Türkiye’de İlk %20 Kayıt Referans Primi veren Tek Şirkettir.

MEDIREVO firmasının ekstra ödülleri, tatil ve seyahat promosyonları, Lider gelişim programları çok özeldir. Lider başı yıllık 32 Bin TL yi bulan Lider yetiştirme ödülleri hiçbir firmada yoktur.

MEDIREVO, sipariş veren temsilcilerine ücretsiz olarak katalog göndermektedir. Katalog masrafı yoktur.

MEDIREVO bir çok doğrudan satış firması gibi direk kendine bağlı üyeler, temsilciler, yeni kollar yapma telaşında değildir ve olmayacaktır. Medirevo temsilcisi olmak için şirkete başvuran kişiler, adil bir plan doğrultusunda aktif Medirevo seviyeli temsilcilerine bağlanmakta ve yönlendirilmektedir.

İster sadece kendi ürünlerinizi alın, ister satarak gelir elde edin, isterseniz de kendi ekibinizi kurup yöneterek kendi işinizi oluşturun, %100 Türk sermayeli ve Türkiye’de üretilen MEDIREVO size kaliteli ürün, yüksek kazanç ve gelir imkânı sunmaktadır.

Medirevo Temsilcisi Olun,

“Kendi Hayatınız Değişsin, Başkalarının Hayatına Dokunun !..,,

Medirevo Ücretsiz Üyelik

İlgili Makaleler

İlginizi Çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu

MEDIREVO İndirim ve Kazanç Fırsatları İçin

WhatsAppp
Yardımcı Olmamı İster misiniz?
%d blogcu bunu beğendi: