Sık Sorulan Sorular

Ayosnet Altın Damla

 

Ayosnet Üyeliği Ücretli mi?

Hayır. Ayosnet’e ücretsiz üye olabilirsiniz.

Satış Yapmak Zorunlu mu?

Hayır. Satış yapmak zorunlu değildir, Sadece kendi ihtiyaçlarınızı indirimli almak için de üye olabilirsiniz.

Her Ay Sipariş Vermek Zorunlu mu?

Hayır, Her ay sipariş vermeniz gerekmez. İhtiyacınıza göre sipariş verebilirsiniz. Ekip yöneten liderlerimizin ay içindeki biriken puanların silinmemesi ve prim hak edişlerinin yatması için ay içinde aktif olmaları gerekmektedir.

Ücretsiz Kargo Limiti Ne Kadar?

350 TL üzeri Kargo Ücretsizdir.

Üyelikten İstediğim Zaman Çıkabilir miyim?

Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bunun için Ayosnet Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir. Üyeliğinizi iptal ettiğinizde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Sipariş verirken banka yada kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz  havale olarak ödeme yapabilirsiniz.

T.C Kimlik Numaram Neden İsteniyor?

Aosnet, doğrudan satış firması olduğu için tüm ürünlerini satarken son kullanıcıya Fatura ile göndermek zorundadır. Yasal zorunluluk gereği gerçek kişilere fatura kesmek yasal zorunluluk olduğundan, Ad Soyad, TC No, Doğum Tarihi bilgileri gereklidir. Bilgileriniz KKVK göre güvenli olarak sistemde saklanır ve paylaşılmaz.

Ayosnet ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Ayosnet’te temel anlamda iki türlü para kazanabilirsiniz. Birincisi, indirimli aldığınız ürünleri perakende fiyatından çevrenizde ve ya E-Ticaret sitesinden satarak sıcak satış geliri elde edersiniz. İkincisi, kendi ekibinize yeni kişileri üye olarak kaydedip, burada oluşan ciro üzerinden komisyonlar kazanırsınız. Detaylar için Ayosnet ile Nasıl Kazanacağım yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayosnet Ürünlerini Nasıl Satın Alabilirim?

E-Ticaret sitemizden üye olmadan siparişini hemen verebilirsin. İstersen hemen İndirimli alışveriş için herhangi bir kayıt ücreti ödemeden Ayosnet üyesi olup Ayosnet Ürünlerini kendin sipariş edebilirsin. Dilersen Temsilcilerimiz aracılığıyla da satın alabilirsin. AYOSNET temsilcisi seninle irtibata geçecek ve talep ettiğin ürünlerin adresine gönderilmesini sağlayacaktır.

Üye Olmadan Sipariş Verebilir miyim?

Tabi, E-Ticaret Sitemiz üzerinden üye olmadan online alışveriş yapabilirsiniz. AYOSNET temsilcisi veya sponsoru aracılığıyla üye olmadan sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ayosnet Ürünleri Bakanlık Onaylı mı?

Mevcut kanun ve yönetmeliğe uygun olarak tüm ürünler İlgili Bakanlıklar ve  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından izinlidir. Kozmetik ve diğer kategori ürünlerimizin bildirimlerini Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna yapılmaktadır.

Ayosnet Firmasının İyi Üretim ve ISO Kalite Belgeleri Var mı?

GMP (Good Manufacturing Practices) Türkçe anlamı ile iyi üretim uygulamaları , ürünün iç ve dış kaynaklardan kirlenme olasılığını önlemek veya azaltmak amacıyla, kuruluşla ilgili iç ve dış şartlara ilişkin koruyucu önlemleri içerir. Üretimimiz, GMP’ye uygun olarak yapılmakta, gerekli tüm hijyenik koşullar sağlanmaktadır. Bu koşullar dahilinde üretim gerçekleştirilmekte. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler. Ayosnet.Com.Tr sitesinde Sertifikalar Bölümünde hem GMP sertifikasına hemde ISO 9001 belgesine ulaşabilirsin. Satış için sana yardımcı olacak tüm basılı malzemelere bu bölümde bulunmaktadır.

Doğrudan Satışın Faydaları Nelerdir?

Doğrudan satış tüketicilere zamandan tasarruf ve kolaylık seçeneklerini sağlar. Doğrudan satış  ürünleri eşsiz ve çok daha kaliteli iken; dağıtım ve pazarlama maliyetleri minimum olduğundan çok daha ucuzdur. Satın almak istediğiniz ürünü istediğiniz zaman istediğiniz yerde herhangi bir satış noktasına gitmeden alabilirsiniz. Doğrudan satış tüketiciye, evinin veya kendisinin birçok ihtiyacını, ürünlerin detaylı özelliklerini kendisine bire bir anlatacak satış temsilcisinden özel hizmet ile satın alma fırsatını sunar.

AYOSNET Temsilcisi Olmanın Faydaları Nelerdir?

Temsilci olduğun zaman kendi ihtiyaçlarını %30 indirimle alabilirsin. Doğalhammaddelerle üretilen sağlıklı ürünleri güvenle kullanabilir, çevrene tavsiye edebilirsin. Ayosnet ürünlerini tanıdıklarına tavsiye ederek kullanmalarını sağlayarak referans komisyonları kazanabilirsin. Daha fazla insanın Ayosnet Ürünleri ve Ayosnet İş Fırsatı ile tanışmasını sağlayarak kendine sürekli ve düzenli bir kazanç getiren bir dağıtım ekibi kurabilirsin. Çalışmak istediğin saatleri kendin belirlersin. AYOSNET’in sunduğu eğitimlerden yararlanabilir, sosyal çevre oluşturabilir, yeni insanlarla tanışabilirsin.

Kimler AYOSNET Temsilcisi Olabilir?

18 yaşını bitirmiş, her T.C. vatandaşı Ayosnet Üyesi olabilir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanların, AYOSNET temsilcisi olabilmek için çalışma ve oturma izinleri olduğunu kanıtlamaları gereklidir. Bir ülkede bulunan yabancı uyruklu bir vatandaş oturma ve çalışma izni ile AYOSNET Temsilcisi Olabilir.

Ürün Satışı Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu tamamen sana bağlı, sen ne kadar kazanmak istediğine kendin karar vermelisin, tabiki bu senin performansınla da doğru orantılıdır. Her kampanya döneminde hazırlanan Ayosnet Kataloğu indirimler, teşvikler ve hediyeler sunar. Bu sayede düzenlenen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlarla daha kolay satış yapabilirsin. Sana bağlı ekibi ne kadar doğru yönlendirir ve bilgilendirirsen o kadar çok kazanırsın. Ayosnet ürünleri %30 perakende satış kârı sunmaktadır. Ayosnet Temsilcileri ürünleri indirimli fiyattan alır, katalogtaki fiyattan satarak perakende satış kârı elde eder.  Satış yaparak daha çok kazanmak temsilcilerine Ayosnet e-ticaret sitesi tahsis eder. E-Ticaret sitenden tüm dünyaya ürünleri online olarak satabilirsin.

Ayosnet Siparişi Nasıl Verilir?

  1. AYOSNET’e  şimdi KAYIT OL.
  2. Kişisel bilgilerini eksiksiz doldur.
  3. Kullanıcı adı ve şifren ile sisteme giriş yap.
  4. Dilediğin ürünleri seç ve sepetine ekle.
  5. Teslimat adresini belirleyip, ödeme yöntemini seç.
  6. Hizmet almak istediğin kargo firmasını seç.
  7. Siparişini tamamla. İnternet üzerinden siparişte ödemeler, banka havalesi, banka kartı/kredi kartı ödemesi ile yapılabilir.

Ayosnet Kataloğuna Nasıl Ulaşabilirim?

İnternet sitemizde ana sayfa ekranında sol üst köşede ilgili aya ait Ayosnet Kataloğu nu inceleyebilirsin. Dilersen bizimle iletişime de geçebilirsin.

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

Ödeme sistemimiz uluslararası güvenlik standartları kapsamında, 256 bit ile şifrelenmiş SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, AYOSNET sisteminde kesinlikle saklanmamaktadır. AYOSNET, alışveriş yaparken kullanmış olduğun kişisel bilgilerini (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır. Sipariş verirken kolaylık yaşaman için bir takım bilgiler onayın doğrultusunda, sana ait üyelik hesabında saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş takibinin daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Ayosnet müşteri ve temsilcilerinin kişisel verilerini koruma muvafakatnamesi sunmaktadır.

Adres Bilgilerim Neden İsteniyor?

Oluşturacağınız siparişlerin, belirteceğiniz adrese teslim edilebilmesi için adres bilginiz gerekmektedir.

IBAN Numaram Gerekli mi?

Performansınıza bağlı olarak aylık hesaplanacak olan primlerinizin ve komisyon ödemeleriniz için, banka bilgileriniz gerekmektedir. Komisyon ödemesi hak edişiniz yoksa Banka ve IBAN bilgileri girmeniz gerekmez.

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak
Başa dön tuşu