Ayosnet Kazanç Planı

Ayosnet Nasıl Kazandırıyor

Ayosnet Altın Damla

Ayosnet temel olarak 7 başlık altında size sürekli gelir akışı sağlar.

İndirimli Alışveriş İçin Tıklayın

Ayosnet üyesi olduğunuzda tüm ürünleri %30’a varan iskontolu olarak alarak aile bütçenize katkı sağlarsınız. Bu ürünleri Ayosnet’in size sunduğu E-Ticaret siteniz üzerinde yada çevrenizdekilere perakende fiyatı üzerinden satarak perakende gelirler elde edebilirsiniz.

Ayosnet ile sürekli ve pasif gelirler kazanmak için kendi bayilik ağınızı kurmalısınız. Kendi ekibinize kaydedeceğiniz yeni müşterilerin alışverişlerinden komisyonlar kazanırsınız.

Bayilik grubunuzda yapılan alışverişlerde oluşan puan değerleri üzerinden Kariyer ve Komisyonlar kazanırsınız.

  • Komisyon Alışveriş Puanı (CV)
    Grubunuzdaki alışverişlerin Komisyon Puan Değeri
  • Kariyer Alışveriş Puanı (PV)
    Yapılan alışverişlerin Kariyer Puan Değeri

Puan Değeri Nedir?

Ayosnet’den satın alınan her ürünün bir Komisyon Puan Değeri (CV) bir de Kariyer Puan Değeri (PV) bulunmaktadır.

Komisyonlarınız ve kariyerleriniz toplam cironuz üzerinden değil, biriken puan değerleri üzerinden belirlenmektedir.

Neden Puan Sistemi Uygulanıyor?

Ayosnet’nin puan kullanmasının nedeni, Uluslararası online alışverişe açık olması ve çeşitli para birimlerini kullanan herkesi komisyon hesaplamak için tek bir sistem altında toplamasıdır.

Komisyon Puan Değeri (CV) Nedir?

Ayosnet online alışveriş merkezinden satın alınan her bir ürünün belirli bir CV Puanı bulunmaktadır. Ekibinizde bulunan üyelerinizin yapmış olduğu tüm alışverişlerde bu puanlar zincirleme olarak üst kollara eklenir.

Her ay sonunda sağ ve sol kolunuzda biriken puanlardan kısa kolunuzda biriken puan toplamına göre komisyonlar kazanırsınız.

Her ay sonunda eşleşme sonucu komisyon puanlarınız nakite dönüştürülerek hesabınıza yatırılır. Uzun kolunuzda artan puan olması halinde bu puan silinmez, bir sonraki aya devreder.

Kariyer Puan Değeri (PV) Nedir?

Ayosnet online alışveriş merkezinden satın alınan her bir ürünün belirli bir de PV Puanı bulunmaktadır. Yapılan alışverişlerdeki PV puan değeri de aynı şekilde zincirleme olarak üst kollara eklenir.

Her ay sonunda sağ ve sol kolunuzda biriken PV puanlarından kısa kolunuzda biriken puan toplamına göre kariyerler elde edersiniz.

Kariyer puanları asla silinmez. sürekli artarak sizi yeni Kariyerlere ve artan kazançlara taşır.

Ayosnet kazanç sisteminde sağ ve sol kolunuzun dengeli olması çok önemlidir. Sürekli kısa kolunuzda bulunan puan değerine göre komisyon ve kariyer kazanacağınızdan; bu kollardaki CV ve PV puan eşleşmelerine dikkat etmeniz gereklidir.

Puanlar Nasıl Birikiyor?

Alt grubunuzdaki herhangi biri tarafından satın alınan her ürünün Puan Değeri, onların üzerindeki herkese zincirleme olarak aktarılır.

İnsanları Ayosnet’e yönlendirdikçe, yani yeni üyeler kaydettikçe alt grubunuz sürekli büyüyecektir. Ekibinizde bulunan üyeleriniz de referanslarıyla yeni üyeler kaydedebildiğinden, alt grubunuz hızla büyüyecektir.

Kısa Kolunuz Nedir?

Ayosnet bayi ağınızı sadece 2 kişi ile başlatırsınız. Sağ ve Sol Kolunuz olarak kaydettiğiniz bu kişilerin altına da yeni üyeleri kaydedebilirsiniz. Bu şekilde katlanarak büyüyen Bayi Ağınızı inşa edersiniz.

Her kolunuzun altında yapılan alışverişlerden Komisyon Puanı (CV) ve Kariyer Puanı (PV) birikmeye başlar.

Daha az puan bulunan kolunuz Kısa Kolunuz olarak isimlendirilir.

Eşleşme Komisyonları her ayında sonunda kısa kolunuzdaki CV Puanına göre hesaplanır.

Aynı şekilde kısa kolunuzda biriken PV sizi yeni kariyerlere taşır.

Ayosnet ile en başarılı olan kişiler, insanları hangi kolun altına koyacaklarını dikkatlice planlarlar. Doğru bir grup yapısı kazancınızı ve kariyerinizi etkiler.

Her ay sonunda alt ekibinizde biriken puanlar üzerinden hesaplanan komisyon geliriniz, takip eden ay içinde banka hesabınıza aktarılır.

Lütfen Ayosnet kazançları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin!

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu