Ayosnet Kazanç Sistemi

Ayosnet Kazanç Sistemi Nasıldır?

Ayosnet üyesi olduğunuzda tüm ürünleri %30’a varan indirimlerle alarak aile bütçenize katkı sağlarsınız. Bu ürünleri perakende fiyatından satarak perakende gelirler elde edebilirsiniz.

Ayosnet ile sürekli ve pasif gelirler kazanmak için kendi bayi ağınızı kurmalısınız. Kendi ekibinize kaydedeceğiniz yeni müşterilerin alışverişlerinden komisyonlar kazanırsınız.

İndirimli Alışveriş İçin Tıklayın

Komisyon Kazanmak İçin 2 Punı Takip Etmelisiniz.

  • Kariyer Alışveriş Puanı (PV)
    Grubunuzdaki alışverişlerin Kariyer Puan Değeri
  • Komisyon Alışveriş Puanı (CV)
    Küçük kolunuzda yapılan alışverişlerin Komisyon Puan Değeri

Puan Değeri Nedir?

Ayosnet online alışveriş sitesinde bulunan her ürünün bir Komisyon Puan Değeri (CV), bir de Kariyer Komisyon Puanı (PV) bulunur. Ekibinizde bulunan müşterilerin yapmış olduğu alışverişlerde bu puanlar bir ay boyunca birikir. Her ay sonunda biriken bu puanlar ile Kariyerler ve Komisyonlar kazanırsınız.

Ayosnet’in puan kullanmasının nedeni, dünya çapında online alışverişe açık olması ve çeşitli para birimlerini kullanan herkesi komisyon hesaplamak için tek bir sistem altında toplamasıdır.

Kariyer Puan Değeri (PV) Nedir?

Ayosnet üyelerinizin alışverişlerde kazandığı kariyer puanların toplamıdır. Her aylık periyotta komisyon kazanmak için kişisel alışveriş olarak belirli bir miktar puanınız olması yeterlidir.

Komisyon Puan Değeri (CV) Nedir?

Alt grubunuzdaki herhangi biri tarafından satın alınan her ürünün Komisyon Puan Değeri, onların üzerindeki herkese otomatik olarak aktarılır.

İnsanları Ayosnet’e yönlendirdikçe, alt grubunuz büyüyecektir. Altındaki kişiler de kendi referanslarını ekleyebildiğinden, alt grubunuz hızla oldukça büyüyecektir.

Küçük Kolunuz Nedir?

Ayosnet müşteri ağınızı sadece 2 kişi ile başlatırsınız. Sağ ve Sol Kolunuz olarak kaydettiğiniz bu kişilerin altına da yeni üyeleri kaydedebilirsiniz. Bu şekilde katlanarak büyüyen Bayi Ağınızı inşa edersiniz.

Her kolunuzun altında yapılan alışverişlerin Komisyon Puan Değeri (CV) birikmeye başlar. Daha az puan bulunan kolunuz Küçük Kolunuz olarak isimlendirilir. Genel Komisyonlar bu Puan Değerine (CV) göre hesaplanır.

Ayosnet ile en başarılı olan kişiler, insanları hangi kolun altına koyacaklarını dikkatlice planlarlar. Doğru bir grup yapısı kazancınızı ve kariyerinizi etkiler.

Her ay sonunda alt ekibinizde biriken puanlar üzerinden hesaplanan komisyon geliriniz, takip eden ayın 15’inde banka hesabınıza aktarılır.

Ayosnet Ücretsiz Bilgi Almak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu